Ruszamy z podróżniczym konkursem fotograficznym PODKARPACKIE PEŁNE ZACHWYTÓW!

Zwiększ światłoczułość, uchwyć magiczne chwile na fotografiach i dziel się nimi, a może Twoje zdjęcie znajdzie się w Albumie Podkarpackie Pełne Zachwytów oraz zyska szansę na wartościowe nagrody.

NAGRODA GŁÓWNA to fantastyczny i poręczny BEZLUSTERKOWY APARAT SONY a7 wraz z zestawem akcesoriów.

Zatem podróżujcie po Podkarpaciu, pstrykajcie foty i wgrywajcie je na stronę podkarpackie.travel/pelnezachwytow. Czekamy na Wasze zdjęcia!

Celem konkursu jest ukazanie atrakcji turystycznych Podkarpacia, piękna natury i krajobrazów regionu, które świetnie prezentują się na zdjęciach. Pokażmy Podkarpacie jako najbardziej fotogeniczny region, gdzie można spędzić wspaniałe rodzinne wakacje a potem pochwalić się nimi na  swoim profilu na Facebooku i Instagramie.

Czekamy na fotki z Wami i atrakcjami Podkarpacia! Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje przyrodnicze, miejskie zabytki, jak i krajobrazy… i Wasze przygody. By Wasze zdjęcia były  jeszcze piękniejsze, w każdy wtorek na naszym facebooku @podkarpackie.travel prezentujemy miniporadnik fotograficzny.

Udział w konkursie fotograficznym mogą wziąć zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2019 r. pod adresem strony: podkarpackie.travel/pelnezachwytow .

Wasze zdjęcia oceniać będzie profesjonalne JURY, którego członkami są podróżnicy oraz uznani fotografowie. Kapituła konkursowa w swojej ocenie będzie brała pod uwagę walor turystyczny, jak i artystyczny.

JURY KONKURSOWE

MAREK ARCIMOWICZ – fotograf magazynu National Geographic, znany jako specjalista od fotograficznych „zadań specjalnych” z 25-letnim stażem.

PRZEMYSŁAW NIEPOKÓJ-HEPNAR – Artysta Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej (AFRP) oraz Kolektywu Fotografów AFTERIMAGE. Zdobywca m.in. International Photography Awards, Monochrome Photography Awards.

DAREK DELMANOWICZ  – fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej. Laureat Grand Press Photo. Publikował m.in. w Daily Telegraph oraz The New York Times.

KAROL WERNER – autor bloga Kołem Się Toczy. Laureat w konkursie na Blog Roku 2013, a także Travelera National Geographic w kategorii „Twórca online 2017”.

MICHAŁ MIELNICZUK – fotograf  Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego. Od paru ładnych lat w „centrum wydarzeń” życia regionu.

ANNA BRZECHOWSKA-RĘBISZ – dyrektor Biura Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Od pięciu lat profesjonalnie związana z podkarpacką turystyką.

Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody:

NAGRODY GŁÓWNE:

  • BEZLUSTERKOWY APARAT SONY a7 wraz z akcesoriami (obiektyw, torba, karta pamięci),
  • Kamera GoPro Hero7 Black wraz z gimbalem.

NAGRODY SPECJALNE:

Szczegółowe wymogi dotyczące zdjęć:

  • format jpg. lub png.,
  • minimalna rozdzielczość 300 dpi,
  • min. 2500 pikseli szerokości,
  • maksymalna wielkość pliku 20 MB,
  • każdy uczestnik do konkursu może zgłosić 10 zdjęć,
  • warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności konkursu fotograficznego PODKARPACKIE PEŁNE ZACHWYTÓW.

Fot: Mateusz Pięta, Gabriela Joniec.

Źródło: www.podkarpackie.travel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę umieścić swój komentarz
Proszę umieścić swoje imię