W trakcie zajęć można się dowiedzieć jak założyć i prowadzić firmę oraz co zrobić, żeby skutecznie dotrzeć do klientów ze swoją ofertą poprzez Internet.
Zajęcia poprowadzi m.in. broker innowacji, nauczyciel akademicki i przedsiębiorca Maciej Chrzanowski oraz Dorota Kijowska z ZUS w Rzeszowie. Dodatkowo zajęcia wzbogacą eksperci z Google, którzy poprowadzą wykłady z zakresu nowoczesnych narzędzi komunikacji i podpowiedzą Ci jak sprawić, by Twój nowy biznes był lepiej widoczny w sieci, a jego reklama trafiała do dedykowanego odbiorcy za sprawą  Google czy Facebooka.  Stałym elementem jest również spotkanie z doradcą zawodowym, psychologiem dr Grzegorzem Kidą. Zwieńczeniem warsztatów jest przekazanie uczestnikom specjalnego zaświadczenia o ukończeniu zajęć z ABC Przedsiębiorczości. 
Zajęcia odbędą się w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie przy ul. Naruszewicza 11.

Zainteresowanych prosi się o kontakt do dnia 21 maja pod nr tel. 17 850 92 74 lub osobiście w siedzibie Centrum przy ulicy Naruszewicza 11 w Rzeszowie.

Źródło: UG Białobrzegi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę umieścić swój komentarz
Proszę umieścić swoje imię