Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek wieczorem w Żołyni. W wyniku zderzenia motocyklisty z łosiem, kierujący jednośladem w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 20. Jak ustalili na miejscu policjanci, od Żołyni w kierunku Łańcuta motocyklem marki Honda jechał 21-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi. Motocyklista wyprzedzał inny jednoślad, kiedy przed jego pojazd wbiegł łoś. Po zdarzeniu 21-latek spadł z motocykla do przydrożnego rowu. Został ranny.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Nieprzytomny motocyklista trafił do szpitala. Przez pewien czas droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.

Policja apeluje by nie lekceważyć znaku ostrzegawczego „zwierzęta dzikie”, który stosuje się do oznaczania miejsc, w których zwierzęta dziko żyjące często przekraczają drogę. Przestrzegajmy ograniczenia prędkości w tych miejscach oraz zachowajmy szczególną ostrożność i obserwujmy pobocze drogi.

Źródło: KPP Łańcut

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę umieścić swój komentarz
Proszę umieścić swoje imię