Ślinka, kapie na same widoki tych niesamowitych rarytasów. Białobrzegi, brawo!

Tegoroczna edycja „Dobre bo nasze” minęła w bardzo pogodnej, niedzielnej i smakowitej atmosferze.

Dzięki organizatorom – Radzie Sołeckiej, Stowarzyszeniu – Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Dalszej oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach, każdy z przybyłych gości i uczestników mógł zaznać swojskiej gościnności.

Bogato zastawione stoły z regionalnym jadłem były przygotowane przez Panie z okolicznych Kół Gospodyń i Stowarzyszeń Kobiet.

W tym roku można było posmakować potraw Koła Gospodyń Wiejskich z Bud Łańcuckich, Stowarzyszenia Kobiet „Krokus” z Korniaktowa Południowego, Stowarzyszenia Kobiet „Niezabudki” z Bud Łańcuckich oraz oczywiście popróbować przekąsek tutejszego Stowarzyszenia – Koła Gospodyń Wiejskich z Woli Dalszej, które to było inicjatorem tego wydarzenia.

„Dobre bo nasze” to impreza nie tylko dla łasuchów, ale również dla tych którzy chcą posłuchać i zobaczyć występy lokalnych grup artystycznych.”

W szóstej edycji „Dobre bo nasze” mogliśmy podziwiać występy dzieci z Zespołu Szkół w Woli Dalszej, usłyszeć tutejszy Zespół Śpiewaczy “Zagroda”, gościć Kapelę Biesiadną z Gniewczyny oraz zobaczyć występ Zespołu Pieśni i Tańca “Wisłok” z Bud Łańcuckich.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również niezwykły pokaz – Freestyle Football – w wykonaniu Karola, który pokazał nam wyjątkowe akrobacje i triki piłkarskie.

Dla młodszych uczestników atrakcjami tego popołudnia były m.in. malowanie buziek i skręcanie baloników, stanowisko teatralne m.in. z potężnym smokiem, ścianka plenerowa do graffiti, bungee, gry i zabawy ruchowe. Dla każdego coś miłego!

Więcej zdjęć – GALERIA

Zapraszamy do obejrzenia galerii i do zobaczenia już za rok! Info Łańcut, będzie tam na pewno, a Ty?

Źródło: GOKiCz Białobrzegi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę umieścić swój komentarz
Proszę umieścić swoje imię